Skip to content

Boğa Nisan 2013

Nisan 10, 2013

Nisan 2013 Toros Astroloji

Susan Miller tarafından

Büyük haber bu ay biz tutulması sezonda geri olmasıdır, ve bu sezon çok daha büyük olacak. Genellikle, aynı anda gelen iki tutulmaları dışında diğer iki hafta bkz. Şimdi değil, tutulma bir aile sonuna kadar ilgili ve yeni bir dizi şimdi gibi açılıyor, sen üç set dışındaki tüm iki hafta bkz. Tüm yeni tutulmaları ve dolunayın denk ve üç, en az bir etken ile güç ve gücü çarpın.

Bu ay, 25 Nisan’da, bir dolunay ay tutulması Akrep görünecektir. İki hafta sonra, 9 Mayıs Boğa bir yeni ay güneş tutulması görmek, ve 25 Mayıs, Yay bir ay dolunay tutulmuştur. Olacak Yay Geçen Tutulma Haziran 2020 yılına kadar yeniden görünmez İkizler-Yay tutulmalarının serisi sona erecektir.

Bu arada Boğa-Akrep tutulmalarının aile ilk 13 Kasım’da yeni ay güneş tutulması ile başladı ve bir dolunay ay tutulması 25 Nisan ile devam ediyor. Sonraki ay, 9 Mayıs tarihinde, sizin için yeni bir kapı açacak Boğa bir dostu güneş tutulması, yeni ay, sahip olacak ve yaşam heyecan verici olacak. Tutulmaları Boğa-Akrep serileri Ekim 2014 tarihine kadar yaklaşık her altı ayda devam edecektir. Bu süreç içinde bu tutulmalar sizin rut dışarı sarsacak, sen gerçekleri göstermek ve statükodan memnun ileriye taşımak yerine kalmak için zorlamak.

25 Nisan dolunayı Tutulma aşk büyük olasılıkla yakın bir ortak, yaklaşık bir kader karar vermenizi isteyeceğiz, ancak alternatif bir iş imzalama hakkında düşünme, bir kişi hakkında olabilir. Satürn bu ağır, ciddi overtone vererek, dolunay birleştirirsek olacaktır. Aynı zamanda, ay Güneş ve Mars gibi Venüs, cetvel karşı çıkacaktır. Dolunay tutulmalar yüzeye bilgilerini getirmek, tür göz ardı edemeyiz ve bazen haber zahmetli, karakterin bir parçası olarak gördüğünü ya da hiç hayal Gönderdiği parçası olacağını asla ortaya çıkar. 13 Kasım ve daha sonra yapıyorduk tartışmaları geri düşünün. Bu tutulma aynı konu ve önceden mutlaka ileriye doğru bir adım hakkında daha fazla görüşmeler getirebilir.

Mars, 31 Mayıs yoluyla kalmak için 20 Nisan başlayarak sizin burcunda olacağı gerçeği size nihai kontrol sahip nadir avantajına sahip olacak gibi, iyi bir işarettir. Tutulma bilgiler getirecektir, ama istediğiniz hissediyorum ne karar vermek size kalmış olacak, ya da, bu konuda yapmanız gerekir.

Bu başka bir kişinin gerçek niyeti, duyguları ve ahlaki lif göreceksiniz Tutulma zaman olasıdır. Aynı zamanda, koşullar hızla etrafında değişiyor olabilir – örneğin, bir gerçek aşk başka bir şehre transfer elde edilebilir. Bu tutulma altında size zaman çizelgesi yukarı taşımak ve yerine, birlikte bu şehre taşımak böylece bazen gelecekte beklemek yerine, şimdi meşgul veya evlenmek için tercih edebilirsiniz. Eğer tutulma sırasında öğrendikleri ile mutlu değilseniz, bunu beraber konuşmak için seçebilir veya bir terapist ile, ya da ilişkinin vazgeçmek ve tamamen bırakabilir. Satürn 28 Nisan tarafından Sun karşıyız, ama kesinlikle küre içinde 25 Nisan’da, Yaşacağını nerede endişelerini belirten veya aynı anda bir ebeveynin refah endişe edilecek.

Genel olarak, bu tutulma daha canlandırıcı fazla tedirgin olarak görünüyor ve bu size ve evlilik ya da iş kararlıyız ortağı arasında bir bölünmeye neden olabilir. Ben işler sizin için olumlu yanı oynamak için ben izin vermelidir yüzden sizin grafikte, tüm göremiyorum – mümkündür. Sen tek yaşam bitirmek ve kendi ailesi olması konusunda ciddi almaya başlamak için karar verebilirsiniz. Elbette, seçenekleriniz burada en önemli ve siz başkasının emirlerine kurbanı olmayacaktır. Ben Mars Boğa burcunda olduğunu seviyorum, sürücü koltuğuna koyar bunun için. Ya da 25 Nisan beş gün içinde doğmuş Toros bu tutulma en çok ve diğerleri sadece etkilerini hissedebilirsiniz hafif hissedeceksiniz.

Bir kez 25 Nisan ne kadar gelir bir sonucu olarak bir karar, geri gitmek ve bunu değiştirmek mümkün olmayacaktır. Eğer bir karar açıklayacak önce Ay tutulmaları son, tartışmaya açık olmayan sonlar getirmek eğilimindedir, bu yüzden dikkatlice düşünün. Bu kez Satürn kavuşum ay geliyor, size oldukça silinmez olacak yapmak herhangi bir karar anlamına gelir böylece. Eğer duymak ne olursa olsun, diğerleri gibi dedi, çünkü kendinizi fazla var daha üzerinde daha fazla kontrole sahip varsayalım asla, burada sorumlu biridir. Bu Mars Güneş ve Venüs ile birlikte, şimdi Toros olmasından kaynaklanmaktadır. Bu dolunay tutulma hayat bir şekilde sonlandırmak ve yeni bir tane başlamasına yardımcı olacak.

Pluto, dokuzuncu evde onun levrek, 24 Nisan’da bir mükemmel ışın göndererek, Venüs için çok yararlı olacaktır – dolunay, 25 Nisan yeterince yakın. Plüton güçlü ve Venus sizin cetvel için Toros için Venüs, çok. Sen bir mesafe alan bir kişi size yardımcı olduğunu görebilirsiniz – bir yabancı kişi ya da bir in-law senin tarafında olabilir. Gençleştirici edilecektir üzerine ya da 24 Nisan yakınlarından alınan herhangi bir amaç için, Seyahat.

Eğer yayın veya yayın çalışmak, ya da bir üniversite profesörü veya bir üniversite öğrencisi veya destek personeli olarak akademik çalışma iseniz, sizin ilişki üzgün neden olduğunu, özellikle eğer iş sevinç bulmak ve çalışmak için daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz . Aklını sıralar ne Tutulma süresi 25 Nisan çıkageldi süre odaklanacak başka bir şey olması çok tedavi olabilir. Tutulmalar size oldukça tahmin değil olaylar getirmek eğilimindedir, bu yüzden gelip ne olabileceğini anlamaya çalışırken zaman harcamak yok – sadece arkanıza yaslanın, penceresini açın ve içeri uçar ne görmek

Ben ayın sonuna kadar fırladı, ama en çok, o bakmak için Nisan ayı başından geri dönelim oylandı.

Jüpiter, hala İkizler, Güneş güzel bir titreşim göndereceğiz zaman 1 Nisan oldukça özel. Bunu iki şekilde yararlanabilir: Yeni bir adrese taşıyabilir ve büyük yeni bir alan, özellikle görünümü ve büyük dolaplar aşk! İkincisi, sen, nakit netleştirmek iyi ödeyecek bir yan iş bulmak, ya da bir zam nedeniyle olduğunu duyacaksınız şey sattık olduğunu haber alabilirsiniz.

Merkür (haberler) Jüpiter, benefik gezegen ile güzelce çalışacaktır durumlarda mali anlaşma yapma haberler için bir başka mükemmel gün artık kazanılan gelir evinizin, 23 Nisan olacak.

Birçok gezegenlerin sırlarını onikinci evde inşa edilecek, gizlilik ve çalışma Nisan ayının ilk yarısında yalnızlık içinde yapılır. Bu ayın ilk yarısında bir sonraki hamle düşünmek ve planlamak için izin, sessiz olacağı anlamına gelir. Yeni ay, 10 Nisan bu evde öncesinde yeni doğum yılı planlamak için iyi bir zaman çok düşecek. Sizin sezgi yüksek enerji seviyelerinde çalışma olacak, böylece iç ses, özellikle 10 Nisan 20, Nisan ayı başlarında size anlattıklarını şüphem yok.

Sağlık ile ilgili olarak, size oldukça tekme ama bilmiyorum ki bir alışkanlık endişe oldum eğer sağlığınız baltalıyor, bu yeni ayın bitmesini yardım almak için sinyal olacaktır. Sen, bir doktor görmek bir gruba katılmak, rehabilitasyon programına girecek veya yardımcı olabilir ilaç olup olmadığını öğrenmek için sorgulayabilirsiniz. Bu yeniay size ilerleme görmek yardımcı arkadaşın olacak gibi, başlamak için bu fırsatı.

Eğer sağlık drene edilebilir birçok değişiklik ve ayarlamaları, yapım olacak gibi tutulmalar, Akrep ve Boğa düşen kalırken ben çok sağlık konusunda uyanık olması gerektiğini burada belirtmek gerekir. Şimdi Ekim 2014 yılına kadar iki kat böylece, sağlıklı bir yaşam yaşamak için elinizden gelenin en iyisini. Satürn Sun karşı çıkıyor, çok başka bir presleme etkisi, bu yüzden akıllı ol ve benim için Kendine iyi bak, sadece almak! (Ben endişe!)

Romantically Venüs 15 Nisan’da Boğa girer neredeyse anında popüler olacak, ve Mars 20 Nisan Burcun girer. Güneş bu yıl da 19 Nisan tarihinde “Boğa” müjdecisi olacaktır, bu yüzden gezegenleri mutlu ve değerli hissettirmek için oturum toplanmaya başlıyor. Nisan ayının ikinci yarısında (mayıs) daki tarafında Venüs ve Mars sahip Toros sevgili, sevgi bulmak ve zevk için önemli bir şans. Siz çekici ve enerjik olacak ve diğerleri için bir çekme hissedeceksiniz. Nisan ayının ikinci yarısında – değil Tutulma 25 Nisan artı veya eksi size çok şey yapmamalısın dört gün, yakın zaman da dahil olmak üzere – görünüşünüzü değişiklik yapmak için iyi bir zaman olacaktır. Daha sonra isterseniz bunu yaparken üzerinde çok bakmak, bu yüzden planı yenilemek için yeni şeyler satın almak için erken Mayıs ayında zamanınız olacak. Mayıs sizin için oldukça güzel olmalıdır.

21 Nisan ya da 22 Nisan aşk için karartıcı olabilir – Venus bir ilk tarih için bir zaman, kıç Satürn bir muhalefet değil alırsınız.

Biraz (Eğer Uzak ya da Ortadoğu’da yaşıyorsanız, bir gün sonra, 7 Nisan) Mars ve Venüs 6 Nisan’da gizli işler senin onikinci evde buluşacak endişe duyuyorum. Sana şu anda mevcut olmayan birisi ile yer almak olabilir endişe. Kimyası çok güçlü olacak, ama o yoksa seninle tanışmak kişi size asla. Lütfen dikkatli olun ve bir çok soru sormak – Ben Boğa canım, gönül yarası kaydetmek istiyorum.

Satürn, 28 Nisan bir başka zor gününde Sun karşı olan ay bitiyor. Muhtemelen baban ya da sıkı sıkıya bağlı daire başka bir erkek, bir akrabasının sağlığı konusunda endişeli olabilir. Senin doğum 28 Nisan düşerse, son zamanlarda baskı altında oldum açıktır ve zor zamanlarda altı ay daha sürebilir. (Eğer sana anlamda zaten değil mi hiç bir şey söylemiyorum gibi, bunu zaten biliyor gibi görünüyor -. Bu dönemin sona ereceğini bilmek iyi) kendinize dinlenmek için her fırsatı verin. Tüm Boğa 28 Nisan’da yorucu bir şey yapmayı planlıyoruz olmamalıdır – yerine bir spa paketi rezervasyonu ve diğerleri katılmak edelim!

 
Özet

Bir tutulma Akrep, 25 Nisan’da, eski burç tekerlek üzerinde ters senin düşer işareti nedeniyle yani bir akım ilişki hakkında karar verme zamanı olacaktır. Senin doğum günün 25 Nisan beş gün içinde ya da düşerse, siz karar için aciliyet çift hissedeceksiniz. Satürn’ün etkisi bu kez çok ağır olacak gibi, yapmanız gereken bildiklerini yapmak kolay olmayabilir. Yine de, bir kader karar sonsuza dek sevgi söz, ya da pişmanlık duymaksızın terk zaman olacaktır. Şimdi yapmak kararı Satürn’ün konumu gibi, bu yüzden, tutulma yakın öyle yapacak, kalıcı olacaktır.

Sen Mayıs ayında muhteşem bir ay olacak, çok neşeli kalır. Eğer meşgul alırsanız, açıkça mutlu olacağım. Eğer uzun vadeli bir ilişki kesiliyor iseniz, üzgün ya da gelecekle ilgili korku olabilir, ancak yönlerini mutluluğu için pozitif olduğundan şüphe asla. Sen evli değil ve herkes kalma değilseniz, bu tutulma sizin için geçerli değildir hissedebilirsiniz, ama olabilir. Bu durumda, kurma ve resmi olabilecek bir iş ortaklığı üzerinde göz tutmak, ya da tersine, şu anda break up. Alternatif olarak, bir rakip, eleştirmen veya kötüleyicisi Tutulma sırasında çok saldırgan olabilirler ve bu açıkça saldırgan kişiye karşı bir yol bulmak zorunda kalacaktır.

Nisan ayında, yakında herhangi bir orta yol olacağını göreceksiniz, ve tüm konularda ve ilişkiler, yüksek kontrast ve yüksek kabartma ışığında atılacaktır zaman, önceliklerinizi sipariş etmek gerekir ve en derin duyguları ile temasa edecek ve arzular. Beş göksel cisimlerin ayın başında sezgi sizin onikinci evde Koç sıraya ile, size öğüt başkalarına gerek yok – bu tek başına meditasyon yoluyla, kendiniz yapmak için bir karardır. Sizin içgüdüleri başarısız olmaz. Kimse sana baskı yapmaya izin verir, ancak 25 Nisan tutulmasından sonra yakında kararını belirtmek için hazır olacağını fark etmeyin. O zamana kadar, seçtiğiniz kolayca akacaktır. Mars ayın dışarı zaman bitirmek için işaret ederek, 29 Nisan’da Tutulma kesin derecesi (6 derece) üzerinde hareket edecektir.

Herhangi bir nedenden dolayı, bu sizin için doğru ispat etmez, ve mutlaka bir ilişki açısından bu ay bir kreşendo ulaşamayan Eğer, konu bazen bir tutulma haber, bir teslim edecek, emin Mayıs 25 civarında zaman hareket edecek gün ay sonra, artı veya eksi beş gün.

Mars’ta şimdi önemli bir iki yıllık bir döngü başlıyor belirten, sadece doğum için en uygun zaman, 20 Nisan tarihinde Boğa geçecektir. Güneş aynı zamanda (sadece birkaç saat önce) Toros girecek. Yani arkanda evrenin gücüne sahip olacaktır.

Tek ve sevgi arayan, Venüs, cetvel, 6 Nisan’da Mars bağlanacaktır, ancak her ikisi de gezegenlerin grafiğinizin gizli bir bölümünde düşecek olursa. Bu riske girmekten ay olacaktır – özellikle, evli bir hayranı aşık ama yakında kullanılabilir olmasını vaat yok. Bu Mars Venüs bağlamak için grafikte çok hain bir yer, yani sizin hayranınızım en medeni durum veya niyet gerçeği söyledim olmayabilir. Nisan 6 ve 7 üzerinde dikkatli olun.

 
Toros Unutulmaması gereken Tarihler:

En romantik tarihleri: Nisan 2, 11, 12, 16, 17, 18 ve 20-21.

Venüs 9 Mayıs kadar Boğa 15 Nisan girer. Görünümünü yenilemek için bu zamanı kullanın.

10 Nisan’da yeni ayın yalnızlık evinizde oluşacak. Takip eden günlerde, kendinizi yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorum ve bir atılım demirhane.

Sizin içgüdü 24 Nisan 10 derece güçlü olacaktır.

Sizin sezgi Cumartesi, 20 Nisan tarihinde, özellikle keskin olacak – beyin fırtınası!

Mars nadir iyilik ve manyetizma vererek, Mayıs 31 kadar kalmak için 20 Nisan tarihinde Boğa girer.

Eğer 23 Nisan’da hazır hissediyorum eğer bir sözleşme imzalayabilir, Merkür ve Jüpiter arasındaki işbirliği sayesinde. De, bu gün Olun – bu şanslı.

Fırtına bulutları ay tutulması 25 Nisan girin. Sen Kaygılı kanıtlıyor eşiniz hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ben senin grafikte tüm göremiyorum gibi, ancak, ne duymak GİBİ olasılığı her zaman vardır. Dur, bak ve dikkatle dinleyin ve ayın sonunda çalışma ile overtaxed değildir bu yüzden zamanlama geniş açık tutun.

Satürn tasasız bir yönü olarak kabul Güneş, muhalefet edecektir çünkü o Nisan 27-28 hafta sonu romantik bir şey yapmayın.

Reklamlar

From → Aylık Yorumlar

Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: